Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetimiz günümüz de her evin yılda en az 1 kere koltuk yıkama hizmetini kullandığı ve firma olarak da tavsiye ettiğimiz koltuk temizleme hizmetini profesyonel hizmet ile müşterilerimize sunmaktayız.  Koltuklarınıza %100 gerçek bir hijyen sağlamanız aileniz ve sizler için önemli bir husus olmakla beraber son yıllarda yapılan araştırmalarda gündelik hayatta çok kullandığımız eşyalarımızın büyük oranda mikrop ve bakteri barındırdığı kanıtlanmıştır. 

Altınoluk koltuk yıkama ucuz bir hizmet olmaması gerekmektedir. Çünkü bu hizmeti alırken aynı zamanda kaliteli koltuk yıkama hizmetini almak ilk amaç olmalıdır. Yıkaması yapılacak koltuk takımı veya çekyatlar antibakteriyel kimyasallar ile yıkanmalı ki istenilen hijyen sağlansın. Aksi taktirde koltuk takımı yıkama hizmetinden alınması gereken sonuçları alamazsınız. 

Hizmet verdiğimiz altınoluk koltuk yıkama hizmeti için dediğimiz gibi profesyonel bir koltuk takımı yıkatma hizmetini arzulamanızdır. Ve unutmamak gerekir ki kalite asla ucuza alınabilecek bir şey değildir. 

Koltuk takımınızı veya çekyat yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayabilir randevu alabilirsiniz. 

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

100% Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz!

images

Uzman Ekip

Alanında uzman personeller ile kusursuz hizmet

images

Profesyonel Malzeme

Fabrikamız da 1.sınıf ürünler kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler canlı üzerinde yan etkileri bulunmaz. Sağlığınızı önemsiyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!