Koltuklar Ne Süreyle Yıkanmalı

Koltuklar Ne Süreyle Yıkanmalı

Koltuk Yıkama veya koltuk temizleme sağlığımız açısından çok önemli hususlardan biridir. Günün çoğu saatini koltukların üstlerinde geçirmekteyiz. Bu da bizi mikrop ve bakterilere açık hale getirmekte ve sağlığımızı olumsuz etkileyebilmektedir. Zaman içerisinde koltuk yüzeyinde veya süngerinde oluşan bakteriler ile mücadelenin en iyi kısmı koltuk temizliğidir. Biz müşterilerimize yılda en az 1 kez olmak üzere koltuk yıkatmalarını önermekteyiz. Ekonomik şartlarınız karşıladığı taktirde bunun en iyi sonuç gösteren yıkama zamanlaması ise yılda en az 4 seferdir. 3 er ay ara ile koltuklarınızı yıkattığınızda sizlerin ve çevrenizdekilerin koltuk yüzeyinde oluşacak bakteri ve mikroplardan korunmasını sağlamaktasınız. 

İyi bir koltuk yıkama hizmeti nasıl olmalı?

Koltuk yıkama işinde profesyonel olan firmalar tercih edilmeli ve mutlaka ucuz koltuk yıkama hizmeti veren firmalardan uzak durulmalıdır. Hiç bir kaliteli hizmetin ucuza olmayacağını düşünürsek eğer ucuz yıkama yapan firmanın da hangi şartlarda ve hangi kimyasalları kullanarak koltuk yıkama hizmetini verebileceğinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Ucuz deterjan kullanımı ile koltuklarınızın kumaşları deforme olabilir veya ucuz kimyasal kullanımı ile sağlığa zararlı etken maddeleri koltuk yüzeyinize sürebilirler. Altınoluk Koltuk Yıkama hizmeti veren firmamız İda Halı Yıkama Fabrikası koltuk yıkama da 2010 yılından beri gerekli bilgi ve tecrübeyi edinmiş bir firmadır. Firmamız koltuk yıkama hizmetlerinde randevu ile çalışmakta ve randevu saatlerinde adresinize gelmekteyiz. Koltuk yıkama işlemi için ilk baş koltuklarınıza 1. sınıf sağlığa zararsız kimyasallar kullanarak koltuk yüzeyine deterjan püskürtülür. Leke var ise lekeye uygun leke çıkarıcılar lekelere sıkılır. Sonrasında koltuk yüzey kumaşı uygun ise fırçalama makinesi ile komple fırçalanır. Lekesinden ve kirinden arınan koltuk yüzeyine bol su ile durulama suyu verilerek deterjan kalıntıları ve kirli su çekilir. Bu işlemler sonucunda koltuk takımınız gerçek bir temizliğe kavuşmaktadır. 


Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

100% Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz!

images

Uzman Ekip

Alanında uzman personeller ile kusursuz hizmet

images

Profesyonel Malzeme

Fabrikamız da 1.sınıf ürünler kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler canlı üzerinde yan etkileri bulunmaz. Sağlığınızı önemsiyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!